O nás

Spoločnosť EUROMILK, a. s. sa zaoberá spracovaním surového kravského mlieka, výrobou a distribúciou mliečnych produktov. Mliekareň bola založená v roku 1964 a od 2001 nesie názov Euromilk. Od svojho vzniku až doteraz stavia na dlhodobej tradícii poľnohospodárskej produkcie južného Slovenska – v srdci Žitného ostrova. Výrobná štruktúra je úzko špecializovaná na trvanlivé mlieko, smotanu, maslo, tvaroh, kyslomliečne výrobky a sušené mliečne pudingy.

Vzhľadom na svoju vzdialenosť, iba 70 km od hlavného mesta Bratislavy, 129 km od Budapešti a 130 km od Viedne má podnik výhodné umiestnenie pre logistiku. Práve táto priaznivá strategická poloha, rozsiahle pláne, stále živá tradícia chovu dobytka a produkcie mlieka ho priam predurčujú na úspešný rozvoj. S dodávateľmi mlieka vrátane vlastných fariem má spoločnosť vybudované spoľahlivé a dlhodobé obchodné vzťahy, ktoré sú zárukou korektnej spolupráce a vysokej kvality vlastnej produkcie.

EUROMILK, a. s. garantuje kvalitu výrobkov používaním slovenských surovín, kvalifikovanými zamestnancami a využívaním najnovších technológií. Okrem predaja na slovenskom trhu, spoločnosť exportuje významný objem produkcie aj na zahraničné trhy. Spolupracuje rovnako s nadnárodnými reťazcami ako aj s nezávislými odberateľmi.

Naše hodnoty:

  • Vyrábame produkty založené na overených postupoch a tradičných receptúrach
  • Využívame najnovšiu svetovú technológiu
  • Garantujeme vysokú kvalitu
  • Podnikáme na základe vzájomnej dôvery a rešpekte s partnermi.
Naši partneri: 
Cookies